Traktor gospodarczy to pojazd, który zmienił agrobiznes. Od dekad był koniecznym wyekwiponowaniem absolutnie każdego gospodarstwa rolnego. Szanowany za niezawodność i prostotę swojej konstrukcji, która umożliwia całkiem szybkie i tanie naprawy.

Polskim producentem ciągników rolnych jest m.in. marka Farmtrac z Mrągowa, której pełna oferta dostępna jest u agentów firmy. Oferta naszego polskiego fabrykanta jest duża a także niewątpliwie każdy w niej znajdzie to, czego właściwie potrzebuje. Od niewielkich i kompaktowych traktorów które dysponują siłą poniżej pięćdziesięciu KM, aż po ogromne traktory z silnikami, których to siły przerastają sto dziesięć KM.

Dla kontrahentów dostępny jest konfigurator traktora rolniczego. Przy jego pomocy w internecie, śpiesznie oraz intuicyjnie możemy dobrać traktor, który sprawdzi się w każdej farmie.

Elementy technologiczne, finanse, przywóz oraz serwis – we wszystkich sprawach niewątpliwie pomoże okoliczny przedstawiciel Farmtrac. Traktory są mocne, pozbawione nadwyżki elektroniki.

Elementy zamienne są bardzo łatwo dostępne oraz w atrakcyjnych cenach. Twórcy nieustannie pracują nad praktycnzością, efektywnością oraz jeszcze znaczniejszą trwałością traktorów. Farmtrac oferuje swoje wyroby na terenie RP i na rynkach europejskich a dodatkowo w krajach afrykańskich. Pozwala na to dojrzała sieć przedstawicieli korporacji, która prężnie się kształtuje. A wszystko po to, aby oferować trwałe, rodzime traktory wszędzie , gdzie są przydatne.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupieniem traktora gospodarczego, zdecydowanie zapraszamy na stronę internetową www producenta, gdzie można odnaleźć okolicznego agenta Farmtrac.

Więcej: dealer farmtrac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *